WikiFGConectare
update Recent forumul a suferit modificări. Poți ajuta la dezvoltarea sa accesând acest link.
Distribuiţi

descriptionCe telefon dețineți (sau ați deținut)? EmptyCe telefon dețineți (sau ați deținut)?

more_horiz
Fiecare are acum un telefon performant, mai mult sau mai puțin sofisticat. Apar anual sute de modele de telefoane pe piață. În medie, un utilizator precizează faptul că își schimbă telefonul după o perioadă de 2 ani de folosire. Acest lucru stă altfel în cazul celor care au un buget mai mare și își schimbă telefonul odată cu apariția unui model nou de Samsung sau iPhone.

Ceea ce este păcat este faptul că mai nou toți pun preț pe nume, nu pe calitate, dar nu are rost să discut mai multe despre asta, fiecare face ce vrea cu proprii bani.

Primul meu telefon "performant" a fost Nokia Lumia 520, pe care l-am avut timp de 3 ani, urmând să fac un upgrade la Microsoft Lumia 535. Nu am fost fan Android sau iOS, și nici acum nu sunt. Am fost fan Nokia/Microsoft și chiar încă sunt, dar din păcate nu mai se produc astfel de telefoane. Aceste telefoane rulau Windows Phone, ulterior denumirea a fost schimbată în Windows Mobile. Aveau un design simplist și frumos. Chiar și cu 1GB RAM făceau față ultimelor aplicații, sistemul de operare fiind foarte bine optimizat.

În prezent, dețin un Xiaomi Redmi Note 4, fiind nevoit să "migrez" la Android.

Pot să spun că sunt foarte mulțumit de cele 3 telefoane.

Ce telefon dețineți (sau ați deținut)? Nokia-lumia-520-2 Ce telefon dețineți (sau ați deținut)? Nokia-lumia-535-2Ce telefon dețineți (sau ați deținut)? Xiaomi-redmi-note4-sn-3

Voi ce telefoane ați deținut? Ce telefon dețineți acum? Cu ce vă mai lăudați?

Ce telefon dețineți (sau ați deținut)? Semnaturakamesss

descriptionCe telefon dețineți (sau ați deținut)? EmptyRe: Ce telefon dețineți (sau ați deținut)?

more_horiz
Big love pentru Windows Phone Ce telefon dețineți (sau ați deținut)? 142455241. Acum mă mulțumesc cu un Huawei p20.

descriptionCe telefon dețineți (sau ați deținut)? EmptyRe: Ce telefon dețineți (sau ați deținut)?

more_horiz
În momentu de față, folosesc un iPhone 4 (Simplu). Chiar dacă el nu e bun pentru aplicațiile din Apple Store, măcar merge să mă conectez pe facebook după varianta ”Web browser”, atât cât și pentru YouTube ”Web Version”.

...Dar înainte de a avea un iPhone 4, îmi luasem un iPhone 5S, dar deja am dat 8 milioane și ceva pe un display, o baterie, și acum iar îmi face probleme display-ul... Wi-Fi nu are, bluetooth nu are, și după ce că i-am schimbat și bateria, iar se descarcă bateria rapid...

more_horiz
Am detinut o gama foarte larga de telefoane,
Nokia, LG, Samsung, Asus, Iphone 6, LG K8 (2017)
Iar acum detin un Galaxy A6.
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum